Beskrivelse
Induksjonsovn 90x60 cm fra Smeg i skifergrå og Victoria-design tilbyr både eleganse og funksjonalitet.
Spesifikasjoner
- Fem kokeområder med boosterfunksjon
- Termoventilert ovn med en romslig netto volum på 115 liter
- Vapor clean-rensefunksjon
- Perfekt for både moderne og klassisk kjøkkendesign
- Energibesparende med energiklasse A
Ovnen har en energieffektiv elektrisk ovn med et netto volum på 115 liter og termoventilert funksjon for jevn matlaging. Utstyrt med en moderne induksjonstopp med fem kokeområder og boosterfunksjon for rask oppvarming. Ovnen er brukervennlig med funksjoner som barnelås, grytedeteksjon og myk lukkende dør. Avansert damprensing med Vapor Clean letter vedlikeholdet, mens den robuste designen i rustfritt stål og emaljert finish sikrer lang holdbarhet. En perfekt løsning for moderne kjøkken som kombinerer stil og ytelse.
- Fem kokeområder med boosterfunksjon
- Termoventilert ovn med en romslig netto volum på 115 liter
- Vapor clean-rensefunksjon
- Perfekt for både moderne og klassisk kjøkkendesign
- Energibesparende med energiklasse A
Ovnen har en energieffektiv elektrisk ovn med et netto volum på 115 liter og termoventilert funksjon for jevn matlaging. Utstyrt med en moderne induksjonstopp med fem kokeområder og boosterfunksjon for rask oppvarming. Ovnen er brukervennlig med funksjoner som barnelås, grytedeteksjon og myk lukkende dør. Avansert damprensing med Vapor Clean letter vedlikeholdet, mens den robuste designen i rustfritt stål og emaljert finish sikrer lang holdbarhet. En perfekt løsning for moderne kjøkken som kombinerer stil og ytelse.
Egenskaper
| Varemerke | Smeg |
|---|---|
| Bredde | 9000 mm |
| Farge | Grå, Sort |
| Høyde | 900 cm |
| Bredde | 900 cm |
| Dybde | 600 cm |
| Volum | 115 l |
| Energieffektivitet | A |
| Steketermometer | Nei |
| Timerfunksjon | Ja |
| Vekt | 82,7 kg |
| Ovnrengjøring | Ångrengöring |
| Type | Induktionshäll |
| Volym | 115 l |
| Styrning | Vred |
| WiFi | Nei |




