







Arbeidsbenk HillerstorpLäcköHvit
3 892 kr5 189 kr
Spar 25 %
Kampanje

Läckö
Hvit3 892 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Arbeidsbenk Hillerstorp Läckö
Bytt til bilder uten sinksplate. Erstatt beskrivelsen med denne teksten: Arbeidsbenken Hillerstorp Läckö er en garantert suksess for sommerens festligheter. Tresmøbelet er svenskprodusert og produseres med FSC-sertifisert robust kjernefuru fra Norrland. Denne arbeidsbenken har en hel benkeplate og fungerer perfekt som avlastningsområde ved grillen.
Tips! Kompletter med en sinksplate og bruk arbeidsbenken som plantebord ved kjøkkenhagen.
Tips! Kompletter med en sinksplate og bruk arbeidsbenken som plantebord ved kjøkkenhagen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 15170277 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 980 mm |
| Bredde | 1100 mm |
| Lengde | 610 mm |
| Serie | Läckö |
| Materiale | Furu |
| Produkttype | Arbeidsbenk |
| Sammenleggbar | Nei |
| Montering | Ja |
| Kolleksjon | Småland |
| EAN-nr | 7319071517021 |

