
Tilbehør Oppvaskmaskin SmegFront KIT82CX Rustfri
3 049 kr

Front KIT82CX Rustfri
3 049 kr
- Tilbake på lager 23.05.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Gi kjøkkenet ditt en luksuriøs oppgradering med denne rustfrie oppvaskmaskinfronten fra Smeg. Med sin elegante finish og tidløse design passer den perfekt inn i ethvert moderne hjem.
Egenskaper
| Varemerke | Smeg |
|---|---|
| Art.Nr. | 70950 |
| Høyde | 72 cm |
| Bredde | 59,9 cm |
| Dybde | 0,2 cm |
| Vekt | 7 kg |
| Produkttype | Forside |
| EAN-nr | 8017709310646 |
