







Oppvaskmaskin AEGFBB32607ZRustfritt stål
10 849 kr

FBB32607Z
Rustfritt stål10 849 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
AEG FBB32607Z er en 60 cm bred oppvaskmaskin med kapasitet for 13 kuverter. Den har et brukervennlig panel med symboler som gjør den enkel og intuitiv å bruke og velge riktig program.
AirDry-teknologien er en av de fremtredende funksjonene på denne oppvaskmaskinen. Ved å automatisk åpne døren 10 cm i den siste delen av programmet, maksimerer AirDry-teknologien tørkeytelsen ved hjelp av naturlig luftstrøm. Dette gjør det mulig for oppvasken å tørke på en naturlig og effektiv måte. Det er opptil tre ganger mer effektivt enn tørkesystemer med lukket dør.
I tillegg til AirDry-teknologien, har denne oppvaskmaskinen flere andre funksjoner som gjør den til et svært nyttig produkt på kjøkkenet. En av disse funksjonene er den justerbare høyden på QuickLift-kurven. Dette gjør at man enkelt kan nå sine tallerkener og andre gjenstander i maskinen, uavhengig av om kurven er full eller ikke.
Denne oppvaskmaskinen har også et ekstra effektivt, 30-minutters program som gir perfekte resultater. Dette er perfekt for raske oppvask av mindre mengder servise, eller for når det haster med å få tallerkener, bestikk og annet rent.
Et annet viktig program på denne oppvaskmaskinen er det spesielle rengjøringsprogrammet som motvirker oppbygging av kalkavleiringer og fett. Dette gjør at oppvaskmaskinen alltid gir best mulig oppvaskresultat.
Sammen med AutoSense-programmet, som bruker akkurat den mengden vann, energi og tid som er nødvendig for å få oppvasken ren, er dette en svært funksjonell oppvaskmaskin som passer de fleste kjøkken.
I tillegg til AirDry-teknologien, har denne oppvaskmaskinen flere andre funksjoner som gjør den til et svært nyttig produkt på kjøkkenet. En av disse funksjonene er den justerbare høyden på QuickLift-kurven. Dette gjør at man enkelt kan nå sine tallerkener og andre gjenstander i maskinen, uavhengig av om kurven er full eller ikke.
Denne oppvaskmaskinen har også et ekstra effektivt, 30-minutters program som gir perfekte resultater. Dette er perfekt for raske oppvask av mindre mengder servise, eller for når det haster med å få tallerkener, bestikk og annet rent.
Et annet viktig program på denne oppvaskmaskinen er det spesielle rengjøringsprogrammet som motvirker oppbygging av kalkavleiringer og fett. Dette gjør at oppvaskmaskinen alltid gir best mulig oppvaskresultat.
Sammen med AutoSense-programmet, som bruker akkurat den mengden vann, energi og tid som er nødvendig for å få oppvasken ren, er dette en svært funksjonell oppvaskmaskin som passer de fleste kjøkken.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | AEG |
|---|---|
| Art.Nr. | 68682 |
| Farge | Rustfritt Stål |
| Høyde | 81,8 cm |
| Bredde | 59,7 cm |
| Dybde | 57,6 cm |
| Lydnivå | 46 dBa dB-A |
| Kapasitet | 13 kg |
| Antall Konvolutter | 13 |
| Energieffektivitet | E |
| Serie | Series 3000 |
| Digitalt Display | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Kabellengde | 1,5 m |
| Vekt | 36,5 kg |
| Type | Oppvaskmaskin |
| Design | Innebygd |
| Produsentens Art.Nr. | 911544060 |
| Tillverkargaranti | 2 år |
| Strømuttak | Jordet stikkontakt |
| Tillverkargaranti | 2 years |
| EAN-nr | 7332543825172 |

