





Ovn- og Mikrobølgepakke SmegSF6301TVX + FMI320X2
31 149 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Ovn og mikrobølgeovn fra Smeg.
Smeg Classic-serien: Classic er navnet på den første estetiske linjen som Smeg utviklet i samarbeid med arkitekten Guido Canali. Produktserien skiller seg ut for sin måte å bruke rustfritt stål med stor stilistisk nøyaktighet. Fra begynnelsen var det klart at Smegs evne til å utnytte materialene på best mulig måte ville løpe som en rød tråd gjennom prosjektet. I Classic-serien, som inkluderer ovner, kokeplater, kaffemaskiner, kjøleskap og vifter, legges det stor vekt på de unike knappene og håndtakene på ovnene, hvis rene, raffinerte og moderne former sammen skaper elementer med industriell design. I tillegg til de stilistiske egenskapene som reflekterer verdiene i merkevaren Smeg, er disse produktene preget av en funksjonalitet og ytelse som plasserer dem blant de mest allsidige på markedet.
Smeg - SF6301TVX
- Varmeluft
- Vapor Clean
- Inngår i Smeg Classic-serien
Utforsk den ultimate kombinasjonen av klassisk design og moderne teknologi med Smegs termoventilerte ovn SF6301TVX. Laget av slitesterkt rustfritt stål, leverer denne ovnen både stil og ytelse i ditt kjøkken. Med varmluft i ovnen får du jevn tilberedning og perfekte resultater hver gang. Utnytt dens klassiske estetikk for å forbedre utseendet på kjøkkenet ditt og skape en tidløs atmosfære.
Smeg - FMI320X2
Oppgrader kjøkkenet ditt med Smeg Classic innebygde mikrobølgeovn FMI320X2. Laget med et rustfritt stål med anti-fingeravtrykkfunksjon, forblir den alltid skinnende ren og elegant. Med mikrobølgeovn og grillfunksjon får du en allsidig matlagingsløsning som passer alle dine behov. Enten det er oppvarming eller grilling, vil denne enheten levere perfekte resultater hver gang.
Smeg - SF6301TVX
- Varmeluft
- Vapor Clean
- Inngår i Smeg Classic-serien
Utforsk den ultimate kombinasjonen av klassisk design og moderne teknologi med Smegs termoventilerte ovn SF6301TVX. Laget av slitesterkt rustfritt stål, leverer denne ovnen både stil og ytelse i ditt kjøkken. Med varmluft i ovnen får du jevn tilberedning og perfekte resultater hver gang. Utnytt dens klassiske estetikk for å forbedre utseendet på kjøkkenet ditt og skape en tidløs atmosfære.
Smeg - FMI320X2
Oppgrader kjøkkenet ditt med Smeg Classic innebygde mikrobølgeovn FMI320X2. Laget med et rustfritt stål med anti-fingeravtrykkfunksjon, forblir den alltid skinnende ren og elegant. Med mikrobølgeovn og grillfunksjon får du en allsidig matlagingsløsning som passer alle dine behov. Enten det er oppvarming eller grilling, vil denne enheten levere perfekte resultater hver gang.
Egenskaper
| Varemerke | Smeg |
|---|---|
| Art.Nr. | B27383 |
| Energieffektivitet | A+ |
| Farge | Rustfri |
| Rengjøring | Damprengjøring |
| Produkttype | Ovn- og mikropakke |
| Vekt | 59,3 kg |
| Bredde | 1192 mm |
| Dybde | 548 mm |
| Høyde | 592 mm |
| Energiforbruk Konvensjonell | 1.13 |
| Energiforbruk Varmluft | 0.68 |
| Spenning | 230 V |
| Volym | 70 l |
| Varmluft | Ja |
| WiFi | Nei |
| Steketermometer | Nei |
| Pyrolytisk Rengjøring | Nei |
| Grill | Ja |
| Digitalt Display | Ja |
| Timerfunksjon | Ja |

