



Ovn- og Mikrobølgepakke SmegSFP6301TVX + MP322X1 Selvrensende Ovn
30 799 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Ovn og mikrobølgeovn fra Smeg.
Smeg Classic-serien: Classic er navnet på den første estetiske linjen som Smeg utviklet i samarbeid med arkitekten Guido Canali. Produktserien kjennetegnes av dens måte å bruke rustfritt stål med stor stilistisk nøyaktighet. Fra begynnelsen var det klart at Smegs evne til å utnytte materialene på best mulig måte ville være en gjennomgående tråd i prosjektet. I Classic-serien, som inkluderer ovner, kokeplater, kaffemaskiner, kjøleskap og vifter, legges det stor vekt på de unike knottene og håndtakene på ovnene, hvis rene, raffinerte og moderne former sammen skaper elementer med industriell design. I tillegg til de stilistiske egenskapene som gjenspeiler verdiene i Smeg-merket, kjennetegnes disse produktene av en funksjonalitet og ytelse som plasserer dem blant de mest allsidige på markedet.
Smeg - SFP6301TVX
- Varmeluft
- Selvrensende ovn
- Inngår i Smeg Classic-serien
Oppgrader kjøkkenet ditt med Smegs elegante ovn SFP6301TVX. Laget av høykvalitets rustfritt stål og klassisk design, er denne ovnen et perfekt tilskudd til hjemmet ditt. Med varmluftsfunksjonen får du jevn tilberedning og perfekte resultater hver gang. Og takket være energiklasse A+ kan du tilberede dine favorittretter med god samvittighet, mens den pyrolytiske rengjøringsfunksjonen tar seg av rengjøringen for deg.
Smeg - MP322X1
Oppgrader kjøkkenet ditt med Smeg Classic innebygde mikrobølgeovn MP322X1. Laget med rustfritt stål og anti-fingeravtrykksfunksjon, beholder denne enheten sin eleganse uten problemer. Med mikrobølgeovn og grillfunksjon får du en allsidig matløsning som passer alle dine behov. Uansett om det er oppvarming eller grilling, vil denne enheten levere perfekte resultater hver gang.
Smeg - SFP6301TVX
- Varmeluft
- Selvrensende ovn
- Inngår i Smeg Classic-serien
Oppgrader kjøkkenet ditt med Smegs elegante ovn SFP6301TVX. Laget av høykvalitets rustfritt stål og klassisk design, er denne ovnen et perfekt tilskudd til hjemmet ditt. Med varmluftsfunksjonen får du jevn tilberedning og perfekte resultater hver gang. Og takket være energiklasse A+ kan du tilberede dine favorittretter med god samvittighet, mens den pyrolytiske rengjøringsfunksjonen tar seg av rengjøringen for deg.
Smeg - MP322X1
Oppgrader kjøkkenet ditt med Smeg Classic innebygde mikrobølgeovn MP322X1. Laget med rustfritt stål og anti-fingeravtrykksfunksjon, beholder denne enheten sin eleganse uten problemer. Med mikrobølgeovn og grillfunksjon får du en allsidig matløsning som passer alle dine behov. Uansett om det er oppvarming eller grilling, vil denne enheten levere perfekte resultater hver gang.
Egenskaper
| Varemerke | Smeg |
|---|---|
| Art.Nr. | B27384 |
| Energieffektivitet | A+ |
| Farge | Rustfri |
| Produkttype | Ovn- og mikropakke |
| Vekt | 63,4 kg |
| Bredde | 1192 mm |
| Dybde | 548 mm |
| Høyde | 592 mm |
| Varmluft | Ja |
| WiFi | Nei |
| Steketermometer | Nei |
| Pyrolytisk Rengjøring | Ja |
| Digitalt Display | Ja |
| Timerfunksjon | Ja |

