


Stekebord SiemensTeppanyaki 340 mm HZ9TY010
1 144 kr
Prispresset

Teppanyaki 340 mm HZ9TY010
1 144 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stilig og fleksibel matlaging med stor matlagingsflate.
Egenskaper
| Varemerke | Siemens |
|---|---|
| Art.Nr. | 71445 |
| Farge | Sølv |
| Høyde | 495 mm |
| Dybde | 197 mm |
| Bredde | 340 mm |
| Vekt | 2,5 kg |
| Produkttype | Stekebord |
| Produsentens Art.Nr. | HZ9TY010 |
| Dybde | 197 cm |
| Bredde | 340 cm |
| EAN-nr | 4242003927830 |
