
Ventilasjonskanal BoschRecirculation Kit HEZ9VDKR1
1 849 kr
Prispresset

Recirculation Kit HEZ9VDKR1
1 849 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Tilbehørskit. Enkel montering. For kokeplate med ventilasjon.
Egenskaper
| Varemerke | Bosch |
|---|---|
| Art.Nr. | 70393 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 200 mm |
| Dybde | 595 mm |
| Bredde | 405 mm |
| Produkttype | Ventilasjonskanal |
| Produsentens Art.Nr. | HEZ9VDKR1 |
| EAN-nr | 4242005329427 |

