










Vaskemaskin SiemensiQ300 WM14N01LDN
Topptestet
7 449 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Vaskemaskin fra Siemens. Klar og aktuell informasjon med enkle touch-knapper. Den moderne LED-skjermen viser all relevant informasjon klart, som gjenværende tid eller individuelle tidsinnstillinger, og er brukervennlig takket være touch-knappene. Alle alternativene er enkle å velge og vises tydelig.
Varemerke
Beskrivelse
Vaskemaskin fra Siemens. Klar og aktuell informasjon med enkle touch-knapper. Den moderne LED-skjermen viser all relevant informasjon klart, som gjenværende tid eller individuelle tidsinnstillinger, og er brukervennlig takket være touch-knappene. Alle alternativene er enkle å velge og vises tydelig.
Godt kjøp - Råd & Rön 2024!
Spesifikasjoner
- smartFinish: Glatter ut rynker og reduserer stryketiden
- LED-display med Simple touch
- iQdrive med 10 års garanti
- WaveDrum: Virkelig effektiv og svært skånsom vask
Effektiv, stille og holdbar kommer med garanti. Over tid blir tradisjonelle kullbørster i vaskemaskinmotorer slitt, noe som betyr at vaskemaskinmotoren, til slutt, ikke lenger vil kunne rotere. Den børsteløse iQdrive-motoren er stille, smart og nesten fri for slitasje, og med 10-års garantien kan du føle deg trygg.
Skånsom behandling for klær du er ekstra nøye med. Klærne som du er ekstra nøye med, som for eksempel silkeblusene dine, fortjener ekstra skånsom behandling. Med den innovative waveDrum-teknologien behandles klærne du er ekstra nøye med, akkurat slik de bør behandles. Den unike bølgeformen og asymmetriske bladene gir klærne dine den skånsomme behandlingen de trenger. La ikke klærne du er ekstra nøye med bli ødelagt igjen.
Spesifikasjoner
- smartFinish: Glatter ut rynker og reduserer stryketiden
- LED-display med Simple touch
- iQdrive med 10 års garanti
- WaveDrum: Virkelig effektiv og svært skånsom vask
Effektiv, stille og holdbar kommer med garanti. Over tid blir tradisjonelle kullbørster i vaskemaskinmotorer slitt, noe som betyr at vaskemaskinmotoren, til slutt, ikke lenger vil kunne rotere. Den børsteløse iQdrive-motoren er stille, smart og nesten fri for slitasje, og med 10-års garantien kan du føle deg trygg.
Skånsom behandling for klær du er ekstra nøye med. Klærne som du er ekstra nøye med, som for eksempel silkeblusene dine, fortjener ekstra skånsom behandling. Med den innovative waveDrum-teknologien behandles klærne du er ekstra nøye med, akkurat slik de bør behandles. Den unike bølgeformen og asymmetriske bladene gir klærne dine den skånsomme behandlingen de trenger. La ikke klærne du er ekstra nøye med bli ødelagt igjen.
Topptestet
Produkter med merket «Topptestet» har fått høye resultater i tester utført av uavhengige svenske og europeiske testorganisasjoner som f.eks. Dinside, Testfakta og Klikk.
Egenskaper
| Varemerke | Siemens |
|---|---|
| Art.Nr. | 71732 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 845 mm |
| Dybde | 590 mm |
| Bredde | 598 mm |
| Kapasitet | 8 kg |
| Sentrifugering Maks | 1400 v/min |
| Energieffektivitet | A |
| Hengsling | Venstre |
| Serie | iQ300 |
| Vekt | 70,88 kg |
| Produkttype | Vaskemaskin |
| Spenning | 230 V |
| Produsentens Art.Nr. | 71732 |
| Motor | Kolborstfri |
| WiFi | Nei |
| EAN-nr | 4242003938881 |

