
Tilbehør BoschWTZ27410
509 kr

WTZ27410
509 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Monteringssett for vaskesøyle. Ekstra tilbehør til tørketrommel.
Egenskaper
| Varemerke | Bosch |
|---|---|
| Art.Nr. | 44349 |
| Høyde | 3,5 cm |
| Bredde | 59,3 cm |
| Dybde | 55,6 cm |
| Vekt | 5,06 kg |
| Produkttype | Tilbehør vaskemaskin |
| Produsentens Art.Nr. | WTZ27410 |
| EAN-nr | 4242002964201 |

