


Oppkant FiboFibo 1049 Lava BlackLava Black
2 959 kr3 699 kr
Spar 20 %
Kampanje
16h igjen!
Farge: Lava Black

Fibo 1049 Lava Black
Lava Black2 959 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Gi kjøkkenet ditt en stilfull oppgradering med Fibo Splashboard! Forleng benkeplaten opp på veggen og beskytt veggene mot vann- og matlagingssprut på en stilfull måte.
Platene leveres med kantlist på tre sider i dimensjon 11x3020x300mm, og limes på veggen, enkelt, stilig og praktisk. Kombiner våre benkeplater med Fibo Splashboards for å skape et moderne og funksjonelt kjøkkenrom.
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 60165548 |
| Lengde | 3020 mm |
| Materiale | Laminat |
| Bredde | 300 mm |
| Serie | Splashboard |
| Tykkelse | 10 mm |
| Farge | Lava Black |
| Type | Oppkant |
| Imitasjon | Stein |
| Overflate | Shine |
| EAN-nr | 7039490447784 |
| Nobb | 60165548 |









