


Oppkant FiboFibo 1049 Lava BlackMarble White
2 799 kr
Farge: Marble White

Fibo 1049 Lava Black
Marble White2 799 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Gi kjøkkenet ditt en stilfull oppgradering med Fibo Splashboard! Forleng benkeplaten opp på veggen og beskytt veggene mot vann- og matlagingssprut på en stilfull måte.
Platene leveres med kantlist på tre sider i dimensjon 11x3020x300mm, og limes på veggen, enkelt, stilig og praktisk. Kombiner våre benkeplater med Fibo Splashboards for å skape et moderne og funksjonelt kjøkkenrom.
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 60165547 |
| Bredde | 300 mm |
| Lengde | 3020 mm |
| Tykkelse | 10 mm |
| Farge | Marble White |
| Materiale | Laminat |
| Imitasjon | Marmor |
| Overflate | Silke |
| Type | Oppkant |
| Serie | Splashboard |
| EAN-nr | 7039490447777 |
| Nobb | 60165547 |










