
Benkestativ Vilan StainlessVariant Stativ med Toppplate & UnderhylleLengde: 1400 Mm
12 242 kr
Lengde

Variant Stativ med Toppplate & Underhylle
Lengde: 1400 Mm12 242 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Dette benkestativet leveres komplett med glatt topplate og underhylle, alt i rustfritt stål med slipt og børstet overflate som gir et både hygienisk og stilrent inntrykk. Konstruksjonen er svært robust og egner seg for bruk både i private kjøkken og profesjonelle miljøer som restauranter, storkjøkken og industrielle områder.
Varemerke
Beskrivelse
Dette benkestativet leveres komplett med glatt topplate og underhylle, alt i rustfritt stål med slipt og børstet overflate som gir et både hygienisk og stilrent inntrykk. Konstruksjonen er svært robust og egner seg for bruk både i private kjøkken og profesjonelle miljøer som restauranter, storkjøkken og industrielle områder.
Egenskaper
| Varemerke | Vilan Stainless |
|---|---|
| Art.Nr. | 900330 |
| Lengde | 1400 mm |
| Farge | Rustfri |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Type | Benkestativ |
| Vekt | 45 kg |
| Høyde | 87 cm |
| Bredde | 56 cm |
| EAN-nr | 7350026789148 |