


Benkestativ Vilan StainlessVariant Stativ og Underhylle med HullLengde: 1200 Mm
6 262 kr
Lengde

Variant Stativ og Underhylle med Hull
Lengde: 1200 Mm6 262 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Vær oppmerksom på at vasken ikke er inkludert, dette er et stativ tilpasset for montering av vasker, med en spesiell hylle med hull. Underhyllen i rustfritt stål er utstyrt med hull for å lette installasjonen av vasker. Den slipte og børstede overflaten gir et hygienisk og stilig uttrykk som passer både i profesjonelle og private omgivelser.
Varemerke
Beskrivelse
Vær oppmerksom på at vasken ikke er inkludert, dette er et stativ tilpasset for montering av vasker, med en spesiell hylle med hull. Underhyllen i rustfritt stål er utstyrt med hull for å lette installasjonen av vasker. Den slipte og børstede overflaten gir et hygienisk og stilig uttrykk som passer både i profesjonelle og private omgivelser.
Egenskaper
| Varemerke | Vilan Stainless |
|---|---|
| Art.Nr. | 900240 |
| Lengde | 1200 mm |
| Farge | Rustfri |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Produkttype | Benkestativ |
| Vekt | 16 kg |
| Høyde | 87 cm |
| Bredde | 56 cm |
| EAN-nr | 7350026789230 |