
Kantlist FiboABS
fra45 kr
Velg Vekt
Velg Farge
Velg Imitasjon
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fibo ABS Kantlist til laminat benkeplate i flere fargevarianter 1,0x29,3x650mm.
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Bredde | 29,3 mm |
| Lengde | 650 mm |
| Tykkelse | 1 mm |
| Farge | Aluminium, Basic White, Beige, Black, Cement Rust, Green, Lava Black, Lys Eik, Marble Golden, Marble Grey, Marble White, Moonstone, Mørk Betong, Mørk Eik, Oak Chevron, Polished Stone, Rough Cement, White Silk |
| Materiale | ABS |
| Imitasjon | Betong, Hvit, Marmor, Stein, Tre |
| Produkttype | Kantlist |
| Vekt | 1, 0,032 kg |


















