
Kantlist FiboABSBistro Eik Natur
56 kr
Farge: Lys Eik
Imitasjon
Vekt

ABS
Bistro Eik Natur56 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fibo ABS Kantlist til laminat benkeplate i flere fargevarianter 1,0x29,3x650mm.
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 56819874 |
| Bredde | 29,3 mm |
| Lengde | 650 mm |
| Tykkelse | 1 mm |
| Farge | Lys Eik |
| Materiale | ABS |
| Imitasjon | Stein |
| Produkttype | Kantlist |
| Vekt | 1 kg |
| EAN-nr | 7039490430649 |
| Nobb | 56819874 |


















