
Kantlist FiboABSTerrazzo Creme
56 kr
Farge: Basic White
Imitasjon
Vekt

ABS
Terrazzo Creme56 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fibo ABS Kantlist til laminat benkeplate i flere fargevarianter 1,0x29,3x650mm.
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 60136077 |
| Bredde | 29,3 mm |
| Lengde | 650 mm |
| Tykkelse | 1 mm |
| Farge | Basic White |
| Materiale | ABS |
| Imitasjon | Stein |
| Produkttype | Kantlist |
| Vekt | 0,03 kg |
| Bredde | 29,3 cm |
| EAN-nr | 7039490445100 |
| Nobb | 60136077 |


















