


Kantlist FiboBenk 388 Eik Natur 35 mm
59 kr74 kr
Spar 20 %
Kampanje

Benk 388 Eik Natur 35 mm
59 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Fibo Kantlist til benk 388 Bistro Eik Natur.
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 55586118 |
| Bredde | 35 mm |
| Lengde | 3050 mm |
| Farge | Eik Natur |
| Materiale | Høytrykkslaminat |
| Produkttype | Lister |
| Vekt | 1 kg |
| EAN-nr | 7039490425737 |
| Nobb | 55586118 |
