
Kantlist FiboBenk 391 Mørk Eik 29 mm
15% MED KODE: VÅR15%
46 kr

Benk 391 Mørk Eik 29 mm
46 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fibo Kantlist til benk 391 Bistro Eik Mørk.
Kantlist som skal monteres på benkeplater i Postform, må selv skjæres til i det ene hjørne.
Ved bestilling av kantlist uten benkeplate, blir den sendt sammenrullet.
Ved bestilling av kantlist og benkeplate, blir den sendt sammen med benkeplaten.
Ved bestilling av kantlist uten benkeplate, blir den sendt sammenrullet.
Ved bestilling av kantlist og benkeplate, blir den sendt sammen med benkeplaten.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 55586141 |
| Bredde | 29 mm |
| Lengde | 1500 mm |
| Tykkelse | 1 mm |
| Farge | Beige |
| Materiale | Høytrykkslaminat |
| Imitasjon | Eik |
| Produkttype | Kantlist |
| Vekt | 1 kg |
| EAN-nr | 7039490425706 |
| Nobb | 55586141 |

