
Kantlist Fibotil Benkeplate Basic White 330Basic White
59 kr74 kr
Spar 20 %
Kampanje
Lengde

til Benkeplate Basic White 330
Basic White59 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Monteringstilbehør til Fibo Benkeplate.
Kantlist som skal monteres på benkeplater i Postform, må selv skjæres til i det ene hjørne.
Ved bestilling av kantlist uten benkeplate, blir den sendt sammenrullet.
Ved bestilling av kantlist og benkeplate, blir den sendt sammen med benkeplaten.
Ved bestilling av kantlist uten benkeplate, blir den sendt sammenrullet.
Ved bestilling av kantlist og benkeplate, blir den sendt sammen med benkeplaten.
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 60136102 |
| Bredde | 35 mm |
| Lengde | 3050 mm |
| Tykkelse | 1 mm |
| Farge | Basic White |
| Materiale | Høytrykkslaminat |
| Imitasjon | Hvit |
| Produkttype | Kantlist |
| Vekt | 0,094 kg |
| EAN-nr | 7039490445094 |
| Nobb | 60136102 |
