


Kantlist Fibotil Benkeplate Cement Rust 522Cement Rust
74 kr
Bredde

til Benkeplate Cement Rust 522
Cement Rust74 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Monteringstilbehør til Fibo Benkeplate.
Kantlist som skal monteres på benkeplater i Postform, må selv skjæres til i det ene hjørne.
Ved bestilling av kantlist uten benkeplate, blir den sendt sammenrullet.
Ved bestilling av kantlist og benkeplate, blir den sendt sammen med benkeplaten.
Ved bestilling av kantlist uten benkeplate, blir den sendt sammenrullet.
Ved bestilling av kantlist og benkeplate, blir den sendt sammen med benkeplaten.
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 60136103 |
| Bredde | 35 mm |
| Lengde | 3050 mm |
| Tykkelse | 1 mm |
| Farge | Cement Rust |
| Materiale | Høytrykkslaminat |
| Imitasjon | Betong |
| Produkttype | Kantlist |
| Bredde | 35 cm |
| Vekt | 0,094 kg |
| EAN-nr | 7039490445056 |
| Nobb | 60136103 |
