
Kantlist Fibotil Benkeplate Risør 810
15% MED KODE: VÅR15%
fra46 kr
Velg Lengde
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Monteringstilbehør til Fibo Benkeplate.
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Lengde | 1500, 3050 mm |
| Tykkelse | 29, 35 mm |
| Farge | Risør |
| Materiale | Høytrykkslaminat |
| Overflate | Pearl |
| Produkttype | Tilbehør |
| Vekt | 1 kg |

