


Kantlist Fibotil Benkeplate Stone Dark 5156Stone Dark
37 kr46 kr
Spar 20 %
Kampanje
53h igjen!
Lengde

til Benkeplate Stone Dark 5156
Stone Dark37 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Monteringstilbehør til Fibo Benkeplate.
Kantlist som skal monteres på benkeplater i Postform, må selv skjæres til i det ene hjørne.
Ved bestilling av kantlist uten benkeplate, blir den sendt sammenrullet.
Ved bestilling av kantlist og benkeplate, blir den sendt sammen med benkeplaten.
Ved bestilling av kantlist uten benkeplate, blir den sendt sammenrullet.
Ved bestilling av kantlist og benkeplate, blir den sendt sammen med benkeplaten.
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 60136100 |
| Lengde | 1500 mm |
| Materiale | Høytrykkslaminat |
| Bredde | 29 mm |
| Tykkelse | 1 mm |
| Vekt | 0,052 kg |
| Type | Kantlist |
| Farge | Stone Dark |
| Imitasjon | Stein |
| EAN-nr | 7039490445025 |
| Nobb | 60136100 |
