
Kantlist Fibotil Benkeplate Svart Trento 1049BxL: 35x3050 mm
59 kr74 kr
Spar 20 %
Kampanje
53h igjen!
Lengde

til Benkeplate Svart Trento 1049
BxL: 35x3050 mm59 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Monteringstilbehør til Fibo Benkeplate.
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 51472566 |
| Lengde | 3050 mm |
| Materiale | Høytrykkslaminat |
| Bredde | 35 mm |
| Tykkelse | 0,8 mm |
| Vekt | 1 kg |
| Type | Tilbehør |
| Farge | Svart Trento |
| Overflate | Granitt |
| EAN-nr | 7039490418456 |
| Nobb | 51472566 |
