


Topplate Vilan StainlessRustfri Slett TopplateLengde: 1200 Mm
2 432 kr
Lengde

Rustfri Slett Topplate
Lengde: 1200 Mm2 432 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Denne slette benkelaten i rustfritt stål er et perfekt tillegg til stativsystemet Vilan Stainless. Med en slitesterk, slipt og børstet overflate, tilbyr den en hygienisk, slitesterk og lettstelt arbeidsflate som passer for både private og profesjonelle omgivelser.
Egenskaper
| Varemerke | Vilan Stainless |
|---|---|
| Art.Nr. | 900110 |
| Lengde | 1200 mm |
| Farge | Rustfri |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Produkttype | Benkeplate |
| Vekt | 22 kg |
| Høyde | 3 cm |
| Bredde | 60 cm |
| EAN-nr | 7350026788769 |
