
Vinkelbeslag Home it2 stk
fra20 kr
Prispresset
Velg Lengde
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Vinkelbeslag fra Home-it
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Bredde | 15 mm |
| Lengde | 25, 40, 50 mm |
| Farge | Krom |
| Materiale | Elforsinket |
| Produkttype | Beslag |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |
| Høyde | 25, 40, 50 mm |
