


Vinkelbeslag Home it2 stkLxHxB: 50x50x15 mm
26 kr
Prispresset
Lengde
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Beskrivelse
Vinkelbeslag fra Home-it
Produktbeskrivelse
Mål: L50 x H50 x B15 mm
2 stk. per pose
Inkl. skruer
Materiale: Elforsinket
Mål: L50 x H50 x B15 mm
2 stk. per pose
Inkl. skruer
Materiale: Elforsinket
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Art.Nr. | 20614 |
| Lengde | 50 mm |
| Materiale | Elforsinket |
| Bredde | 15 mm |
| Type | Beslag |
| Farge | Krom |
| Høyde | 50 mm |
| Antall | 2 st/frp |
| EAN-nr | 5708614206140 |
| Nobb | 56892526 |
