
Vinkelbeslag Home itFlatt 2 stk
fra31 kr
Velg Lengde
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Flatt vinkelbeslag fra Home-it
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Bredde | 15 mm |
| Lengde | 65, 100 mm |
| Farge | Krom |
| Materiale | Elforsinket |
| Produkttype | Beslag |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |
| Høyde | 65, 100 mm |
