
Perlmorkort Creativ Companymed Konvolutt Kortstr 10,5x15 cm Konvstr 11,5x16,5 cm 10 sett/1 Pk
fra59 kr/pk
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Doble brevkort og konvolutter med eksklusiv perlemors overflate. Kortet åpnes fra midten.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Kort |
| Dybde | 180 mm |
| Lengde | 180 mm |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Farge | Hvit, Råhvit |
| Høyde | 10, 12 mm |
| Bredde | 120, 125 mm |


