


Flis BricmateJ1515 Azul Grey
20% PÅ BRICMATES PRISLISTE
1 315 kr/m²Pris/KRT 684
Beskrivelse
Azul Grey er en granittkeramikk med inspirasjon fra Portugisiske Azul Valverde i en grå nyanse som minner om kalkstein.
Den har en harmonisk og naturlig følelse, noe som gjør den ideell for både gulv og vegg på badet og andre overflater. Tåler hard slitasje og er perfekt for både private og offentlige rom.
Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi flisens farge og struktur på en helt korrekt måte. Tenk på att du bør legge til ca 10% ekstra i svinn når du beregner flis - og klinkerforbruk.
Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi flisens farge og struktur på en helt korrekt måte. Tenk på att du bør legge til ca 10% ekstra i svinn når du beregner flis - og klinkerforbruk.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bricmate |
|---|---|
| Art.Nr. | 38604 |
| Farge | Grå |
| Forbruk | + 10% |
| Kant | Rett |
| Lengde | 15 cm |
| Nominell Størrelse | 15x15 cm |
| Mønster | Kalkstein |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Serie | J Azul Grey |
| Form | Kvadratisk |
| Antall (m2/pk) | 0,52 m²/frp |
| Antall (stk/pakke) | 24 st/frp |
| Tykkelse | 9 cm |
| Produkttype | Flis |
| Bruksområde | Innendørs |
| Bredde | 15 cm |
| Materiale | Granittkeramikk |
| Overflate | Matt |
| Design | J1515 Azul Grey |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Mål | 15x15 cm |
| EAN-nr | 7340180909056 |

