





Klinker BricmateJ33 Norrvange Light Grey 30x30 cm
20% PÅ BRICMATES PRISLISTE
1 139 kr/m²Pris/pk 910
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
J33 Norrvange Light Grey er en matt klinkerflis med gråbeige fossilliknende detaljer som passer utmerket på kjøkken og baderom. Granittkeramikk kan også brukes på gulv og vegger i offentlige miljøer.
Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi flisens farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 10% svinn når du beregner forbruk av flis og klinkerflis.
Egenskaper
| Varemerke | Bricmate |
|---|---|
| Art.Nr. | 367033 |
| Farge | Grå |
| Forbruk | + 10% |
| Kant | Rett |
| Lengde | 30 cm |
| Mønster | Kalkstein |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Serie | J Norrvange |
| Form | Kvadratisk |
| Antall (m2/pk) | 0,799 m²/frp |
| Antall (stk/pakke) | 9 st/frp |
| Tykkelse | 9 mm |
| Produkttype | Klinker |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Bredde | 30 cm |
| Overflate | Matt |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Mål | 30x30 cm |
| Størrelse | 30x30 cm |
| EAN-nr | 7340180900664 |

