





Klinker BricmateM36 Glanshammar White Matt 30x60 cm
20% PÅ BRICMATES PRISLISTE
1 008 kr/m²Pris/pk 1 270
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

M Glanshammar White Matt er en granittkeramikk i en lys tone med innslag av mørkere årer. Inspirert av den ikoniske svenske Ekebergsmarmoren som brytes i Glanshammar utenfor Örebro. Ekeberg har blitt kalt den svenske Carrara-marmoren. Det er med utgangspunkt i dette at vi har utviklet en variant av Glanshammar med samme mønster, men med grunnfarge og åremønster inspirert av Carrara. M Glanshammar White Matt i granittkeramikk er lys hvitgrå med mørkere partier og en matt, sklisikker overflate. Passer på gulv og vegger både i hjemmemiljø og i offentlige områder. Serien Glanshammar er tilgjengelig i overflatene 'Matt' og 'Honed', som er fargekoordinerte og kan kombineres i samme rom.
Varemerke
Beskrivelse
M Glanshammar White Matt er en granittkeramikk i en lys tone med innslag av mørkere årer. Inspirert av den ikoniske svenske Ekebergsmarmoren som brytes i Glanshammar utenfor Örebro. Ekeberg har blitt kalt den svenske Carrara-marmoren. Det er med utgangspunkt i dette at vi har utviklet en variant av Glanshammar med samme mønster, men med grunnfarge og åremønster inspirert av Carrara. M Glanshammar White Matt i granittkeramikk er lys hvitgrå med mørkere partier og en matt, sklisikker overflate. Passer på gulv og vegger både i hjemmemiljø og i offentlige områder. Serien Glanshammar er tilgjengelig i overflatene 'Matt' og 'Honed', som er fargekoordinerte og kan kombineres i samme rom.
Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi flisens farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 10% svinn når du beregner forbruk av flis og klinkerflis.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bricmate |
|---|---|
| Art.Nr. | 38222 |
| Forbruk | + 10% |
| Kant | Rak |
| Lengde | 60 cm |
| Mønster | Marmor |
| Bruksflate | Golv och Vägg |
| Serie | M Glanshammar |
| Form | Rektangulär |
| Antall | 1,26 m²/pk |
| Antall | 7 stk/pk |
| Type | Klinker |
| Bruksområde | Inomhus/Utomhus |
| Bredde | 30 cm |
| Overflate | Matt |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Mål | 30x60 cm |
| Størrelse | 30x60 cm |
| EAN-nr | 0788845852113 |
