


Laminatgulv MeisterLC 55 S Grey Oak 6671
229 kr/m²Pris/pk 583,95
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

MeisterDesign laminatgulv LC 55 er det perfekte valget for alle som ønsker en solid laminatplanke med enestående tekniske egenskaper. Laminatgulvet kan enkelt legges med det praktiske klikksystemet. Plankene passer sømløst sammen og skaper en ekstremt homogen gulvflate ved legging. Denne varianten av LC 55 leveres med et integrert lydabsorberende underlag, noe som gjør gulvet ekstra stille og eliminerer et ekstra arbeidssteg under installasjonen.
Varemerke
Beskrivelse
MeisterDesign laminatgulv LC 55 er det perfekte valget for alle som ønsker en solid laminatplanke med enestående tekniske egenskaper. Laminatgulvet kan enkelt legges med det praktiske klikksystemet. Plankene passer sømløst sammen og skaper en ekstremt homogen gulvflate ved legging. Denne varianten av LC 55 leveres med et integrert lydabsorberende underlag, noe som gjør gulvet ekstra stille og eliminerer et ekstra arbeidssteg under installasjonen.
Egenskaper
| Varemerke | Meister |
|---|---|
| Art.Nr. | 439586 |
| Serie | MeisterDesign Laminate LC 55 |
| Bredde | 198 mm |
| Lengde | 1288 mm |
| Tykkelse | 8,5 mm |
| Imitasjon | Ek |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | Multiclic |
| Antall (m2/pk) | 2,55024 m²/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Farge | Trä/natur |
| Nyanse | Ljust |
| Produsentens Art.Nr. | 600013-1288198-06671 |
| Antall (stk/pakke) | 10 stk/pk |
| Produkttype | Laminatgolv |
| EAN-nr | 4011138977917 |