





Vinylgulv PergoGlomma Pad Pro Grey Hill Oak
569 kr/m²Pris/pk 1 064,03
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Glomma Pad Pro Grey Hill Oak har et rustikt, men samtidig tidløst eikedesign med store kvister og livlige årringer. De mellomgrå tonene skaper en varm og innbydende stemning i hjemmet ditt. Den dype strukturen forsterker det naturlige treuttrykket. De mellomstore plankene passer godt til både små og store rom.
Varemerke
Beskrivelse
Glomma Pad Pro Grey Hill Oak har et rustikt, men samtidig tidløst eikedesign med store kvister og livlige årringer. De mellomgrå tonene skaper en varm og innbydende stemning i hjemmet ditt. Den dype strukturen forsterker det naturlige treuttrykket. De mellomstore plankene passer godt til både små og store rom.
Glomma vinylgulv har et naturlig treutseende og gir et elegant inntrykk. De mellomstore plankene passer godt til både små og store rom. Gulvet er mykt og stille å gå på, samtidig som det er svært slitesterkt. En solid kjerne og et ekstra beskyttende topplag gjør det slitesterkt og motstandsdyktig mot riper og slag. Glomma er vanntett og flekkbestandig, noe som gjør det enkelt å holde rent og godt egnet også til kjøkken og ganger. Glomma Pad Pro er raskt og enkelt å legge med klikksystemet Uniclic® og det integrerte underlaget. Det passer perfekt for oppussingsprosjekter siden det også kan legges på litt ujevne underlag, som fliser.
Slitesterkt
Pergo vinylgulv har et overlegent beskyttende topplag som er svært bestandig mot riper, flekker og slitasje.
Vannbestandighet
Vår egenutviklede teknologi Aquasafe skaper en forseglet, 100 % vannbestandig overflate helt ned til fasingen, noe som hindrer at vannet trenger inn i gulvet. Det blir liggende på overflaten, slik at det er enkelt tørke av.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem og boligmiljø
Slitesterkt
Pergo vinylgulv har et overlegent beskyttende topplag som er svært bestandig mot riper, flekker og slitasje.
Vannbestandighet
Vår egenutviklede teknologi Aquasafe skaper en forseglet, 100 % vannbestandig overflate helt ned til fasingen, noe som hindrer at vannet trenger inn i gulvet. Det blir liggende på overflaten, slik at det er enkelt tørke av.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem og boligmiljø
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | V4431-49245 |
| Serie | Glomma Pad Pro |
| Bredde | 209 mm |
| Lengde | 1494 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Imitasjon | Eik |
| Fuge | Uniclic |
| Antall | 1,873 m2/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Klasse | 33 |
| Farge | Grå |
| Nyanse | Lys |
| Design | Grey Hill Oak |
| Garanti | Livstid |
| Materiale | Vinyl |
| Overflate | Matt |
| Type | Vinylgulv |
| Antall | 6 stk/pakke |
| EAN-nr | 5401014946929 |
| Nobb | 60791718 |