





Vinylgulv PergoIsefjord Pad Pro Beige Cemento
489 kr/m²Pris/pk 1 070,91
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Isejord Pad Pro Beige Cemento er sofistikerte vinylgulvfliser med sementdesign i varme toner fra varm krem til beige. Kombinasjonen av designet og den silkemyke, satengstrukturerte overflaten gir en myk og elegant følelse.
Disse allsidige vinylflisene i mellomstørrelse skaper et tidløst sementutseende, samtidig som de føles både myke og varme under føttene. De passer spesielt godt i moderne interiører. Isefjord er mykt og stille å gå på, samtidig som det er svært slitesterkt. En solid kjerne og et ekstra beskyttende topplag gjør det slitesterkt og motstandsdyktig mot riper og slag. Gulvet er vanntett og flekkbestandig, noe som gjør det enkelt å holde rent og godt egnet også til kjøkken og ganger. Isefjord Pad Pro er raskt og enkelt å legge med klikkssstemet Uniclic® og det integrerte underlaget. Det passer perfekt for oppussingsprosjekter siden det også kan legges på litt ujevne underlag, som fliser.
Slitesterkt
Pergo vinylgulv har et overlegent beskyttende topplag som er svært bestandig mot riper, flekker og slitasje.
Vannbestandighet
Vår egenutviklede teknologi Aquasafe skaper en forseglet, 100 % vannbestandig overflate helt ned til fasingen, noe som hindrer at vannet trenger inn i gulvet. Det blir liggende på overflaten, slik at det er enkelt tørke av.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti på klikksystem i boligmiljø
Slitesterkt
Pergo vinylgulv har et overlegent beskyttende topplag som er svært bestandig mot riper, flekker og slitasje.
Vannbestandighet
Vår egenutviklede teknologi Aquasafe skaper en forseglet, 100 % vannbestandig overflate helt ned til fasingen, noe som hindrer at vannet trenger inn i gulvet. Det blir liggende på overflaten, slik at det er enkelt tørke av.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti på klikksystem i boligmiljø
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | V4422-49241 |
| Serie | Isefjord Pad Pro |
| Bredde | 428 mm |
| Lengde | 856 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Imitasjon | Betong |
| Fuge | Uniclic |
| Antall | 2,198 m2/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Klasse | 33 |
| Farge | Brun |
| Nyanse | Lys |
| Design | Beige Cemento |
| Garanti | Livstid |
| Materiale | Vinyl |
| Overflate | Matt |
| Type | Vinylgulv |
| Antall | 6 stk/pakke |
| EAN-nr | 5401014965104 |
| Nobb | 60791725 |
