




Vinylgulv PergoNamsen Pad Pro Grey Norwegian Oak
479 kr/m²Pris/pk 1 015,48
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Namsen Pad Pro Grey Norwegian Oak er et elegant eikedesign i en mellomgrå tone som gir rommet et moderne uttrykk. De diskrete kvistene og den taktile trestrukturen gir vinylgulvet et svært naturtro utseende og følelse.
Namsens klassiske plankestørrelse skaper en moderne følelse og passer i rom av alle størrelser.Gulvet er mykt og stille å gå på, samtidig som det er svært slitesterkt. En solid kjerne og et ekstra beskyttende topplag gjør det slitesterkt og motstandsdyktig mot riper og slag. Namsen er vanntett og flekkbestandig, noe som gjør det enkelt å holde rent og godt egnet også til kjøkken og ganger. Namsen Pad Pro er raskt og enkelt å legge med klikksystemet Uniclic® og det integrerte underlaget. Det passer perfekt for oppussingsprosjekter siden det også kan legges på litt ujevne underlag, som fliser.
Slitesterkt
Pergo vinylgulv har et overlegent beskyttende topplag som er svært bestandig mot riper, flekker og slitasje.
Vannbestandighet
Vår egenutviklede teknologi Aquasafe skaper en forseglet, 100 % vannbestandig overflate helt ned til fasingen, noe som hindrer at vannet trenger inn i gulvet. Det blir liggende på overflaten, slik at det er enkelt tørke av.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem og boligmiljø
Slitesterkt
Pergo vinylgulv har et overlegent beskyttende topplag som er svært bestandig mot riper, flekker og slitasje.
Vannbestandighet
Vår egenutviklede teknologi Aquasafe skaper en forseglet, 100 % vannbestandig overflate helt ned til fasingen, noe som hindrer at vannet trenger inn i gulvet. Det blir liggende på overflaten, slik at det er enkelt tørke av.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem og boligmiljø
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | V4307-40216 |
| Serie | Namsen Pad Pro |
| Bredde | 189 mm |
| Lengde | 1251 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Imitasjon | Eik |
| Fuge | Uniclic |
| Antall | 2,128 m2/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Klasse | 33 |
| Farge | Grå |
| Nyanse | Medium/Halvmørk |
| Design | Grey Norwegian Oak |
| Kant | Faset |
| Garanti | Livstid |
| Materiale | Vinyl |
| Overflate | Matt |
| Type | Vinylgulv |
| Antall | 9 stk/pakke |
| EAN-nr | 5401013775971 |
| Nobb | 60791693 |
