


Vinylgulv PergoOtra Pad Pro Grey Heritage Oak
424 kr/m² 499 kr/m²Pris/pk 903,12
Spar 15 %
Kampanje
tom 31/5
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Grey Heritage Oak med realistiske kvister og furer gir et rustikt, resirkulert eikeinntrykk til ethvert hjem. Dette vinylgulvet passer både til moderne og designpregede interiør, og til helrustikk landlig stil.
Kolleksjonen Otra Pad Pro er tiltalende og passer i ethvert rom. Det er det naturtro designet som får denne serien til å skille seg ut. Otra Pad Pro er svært slitesterke og varige vinylgulv som passer både til privat og offentlig bruk. Takket være klikksystemet Uniclic er det svært enkelt å legge. Underlaget er integrert for å kunne legge gulvene smartere, raskere og enklere.
Du kan nesten kjenne trefibrene og kvistene, eller hva?
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem og boligmiljø
Du kan nesten kjenne trefibrene og kvistene, eller hva?
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem og boligmiljø
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | V4007-40037 |
| Serie | Otra Pad Pro |
| Bredde | 189 mm |
| Lengde | 1251 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Imitasjon | Eik |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | Uniclic |
| Antall | 2,128 m²/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Montering | Klikk |
| Design | Grey Heritage Oak |
| Kant | Faset |
| Materiale | Vinyl |
| Antall | 9 stk/pk |
| Overflate | TitanV |
| Type | Vinylgulv |
| Garanti | Livstid |
| Nyanse | Mørkt |
| EAN-nr | 5401013697969 |
| Nobb | 60045909 |
