


Vinylgulv PergoLysefjord Pearl Beach OakV4631 Lysefjord Pad Pro
549 kr/m²Pris/pk 1 026,63
Prispresset
Beskrivelse
Dette myke, grå gulvet er perfekt for å skape et rolig område hvor du kan trekke deg tilbake fra det travle hverdagslivet og nyte tiden hjemme.
Lysefjord Pad Pro har en medium plankestørrelse med v-fas på alle fire sidene, og vil gi ethvert rom i hjemmet ditt et elegant utseende. I likhet med alle Pergo Rigid vinylgulv er Lysefjord myk og stille å gå på, men det har likevel en ekstra sterk kjerne og høy motstandsevne mot flekker og slitasje. Takket være AquaSafe-teknologi har den en vanntett overflate, noe som gjør den odt egnet også for kjøkken og entréer. Lysefjord Pad Pro er ekstra rask og enkel å legge takket være det unike Uniclic® klikksystemet og det integrerte underlaget.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti på klikksystem i boligmiljø
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti på klikksystem i boligmiljø
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 60112233 |
| Serie | Lysefjord Pad Pro |
| Bredde | 209 mm |
| Lengde | 1494 mm |
| Tykkelse | 5 mm |
| Imitasjon | Eik |
| Mønster | 1-Stav |
| Fuge | UniclicTM |
| Antall (m2/pk) | 1,873 m²/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Klasse | 33 |
| Montering | Klikk |
| Farge | Grå |
| Nyanse | Lyst |
| Design | Pearl Beach Oak |
| Kant | Faset |
| Materiale | Vinyl |
| Antall (stk/pakke) | 6 stk/pk |
| Overflate | TitanV |
| Produkttype | Vinylgulv |
| Garanti | Livstid |
| Antistatisk | Ja |
| Vanntett | Ja |
| EAN-nr | 5401013992743 |
| Nobb | 60112233 |
