







Vinylgulv PergoVorma Pad Pro Nat Norwegian Oak
569 kr/m²Pris/pk 449,51
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Vorma Pad Pro Natural Norwegian Oak fiskebensvinylgulv har et moderne design i en naturlig, mellombrun eikefarge som utstråler tidløs eleganse. Den generøse plankstørrelsen til Vorma tilfører en følelse av luksus til rommet ditt.
Den generøse plankstørrelsen til Vorma fiskebensvinylgulv tilfører en følelse av luksus til rommet ditt. Gulvet er mykt og stille å gå på, samtidig som det er svært slitesterkt. En sterk kjerne og et ekstra beskyttende topplag gjør det motstandsdyktig mot slitasje, slag og riper. Vorma er vanntett og flekkbestandig, noe som gjør det enkelt å rengjøre og godt egnet også for kjøkken og ganger. Vorma Pad Pro er rask og enkel å legge takket være klikksystemet Unizip® og det integrerte underlaget. Gulvet legges med kun én type planke, så du slipper å holde styr på høyre- og venstreplanker.
Slitesterkt
Pergo vinylgulv har et overlegent beskyttende topplag som er svært bestandig mot riper, flekker og slitasje.
Vannbestandighet
Vår egenutviklede teknologi Aquasafe skaper en forseglet, 100 % vannbestandig overflate helt ned til fasingen, noe som hindrer at vannet trenger inn i gulvet. Det blir liggende på overflaten, slik at det er enkelt tørke av.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem og boligmiljø
Slitesterkt
Pergo vinylgulv har et overlegent beskyttende topplag som er svært bestandig mot riper, flekker og slitasje.
Vannbestandighet
Vår egenutviklede teknologi Aquasafe skaper en forseglet, 100 % vannbestandig overflate helt ned til fasingen, noe som hindrer at vannet trenger inn i gulvet. Det blir liggende på overflaten, slik at det er enkelt tørke av.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem og boligmiljø
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | V4524-40309 |
| Serie | Vorma Pad Pro |
| Bredde | 126 mm |
| Lengde | 630 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Imitasjon | Eik |
| Mønster | Fiskeben |
| Fuge | Uniclic |
| Antall | 0,794 m2/pk |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Klasse | 33 |
| Farge | Beige |
| Nyanse | Lys |
| Design | Nat Norwegian Oak |
| Kant | Faset |
| Garanti | Livstid |
| Materiale | Vinyl |
| Overflate | Matt |
| Type | Vinylgulv |
| Antall | 10 stk/pakke |
| EAN-nr | 5401014952180 |
| Nobb | 60791740 |
