


- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Starfloor Click er et slitesterkt vinylgulv i planke- og fliseformat med eksklusive design. Gulvet føles mykt, er behagelig å gå på og enkelt å holde rent. Takket være gulvets klikksystem kan det legges enkelt uten lim. Det kan legges direkte oppå ditt nåværende gulv, så lenge overflaten er jevn, glatt og hard.
Varemerke
Beskrivelse
Starfloor Click er et slitesterkt vinylgulv i planke- og fliseformat med eksklusive design. Gulvet føles mykt, er behagelig å gå på og enkelt å holde rent. Takket være gulvets klikksystem kan det legges enkelt uten lim. Det kan legges direkte oppå ditt nåværende gulv, så lenge overflaten er jevn, glatt og hard.
Informasjon
- Ved bruk av underlagsmatten Tarkomfort Premium oppnås en forbedret akustikk på 19 dB.
- Overflateforsterkningen Extreme Protection gir et slitesterkt og lettstelt gulv.
- Det sterke slitesjiktet bevarer gulvets vakre design år etter år.
- Enkle å legge – vinylplanker med klikksystem.
- Flytende leggemetode, uten lim.
- Eksklusivt, rustikt og naturtro design.
- Kan brukes med gulvvarme.
- Ftalatfritt gulv med lave emisjoner.
- Starfloor Click bør ikke legges i for eksempel vinterhager eller andre rom der gulvet kan bli utsatt for store temperaturvariasjoner.
- Ansett alltid en GVK-autorisert fagperson for arbeid i våtrom.
OBS! Selges i hele løpemeter med faste bredder.
Vær oppmerksom på at fargegjengivelsen på bilder kan variere avhengig av skjerminnstillinger.
Vi kan dessverre ikke tilby prøver av Tarketts produkter.
- Ved bruk av underlagsmatten Tarkomfort Premium oppnås en forbedret akustikk på 19 dB.
- Overflateforsterkningen Extreme Protection gir et slitesterkt og lettstelt gulv.
- Det sterke slitesjiktet bevarer gulvets vakre design år etter år.
- Enkle å legge – vinylplanker med klikksystem.
- Flytende leggemetode, uten lim.
- Eksklusivt, rustikt og naturtro design.
- Kan brukes med gulvvarme.
- Ftalatfritt gulv med lave emisjoner.
- Starfloor Click bør ikke legges i for eksempel vinterhager eller andre rom der gulvet kan bli utsatt for store temperaturvariasjoner.
- Ansett alltid en GVK-autorisert fagperson for arbeid i våtrom.
OBS! Selges i hele løpemeter med faste bredder.
Vær oppmerksom på at fargegjengivelsen på bilder kan variere avhengig av skjerminnstillinger.
Vi kan dessverre ikke tilby prøver av Tarketts produkter.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Tarkett |
|---|---|
| Art.Nr. | 400516 |
| Serie | Starfloor 55 |
| Bredde | 0,1905 mm |
| Tykkelse | 4,5 mm |
| Imitasjon | Eik |
| Antall | 1,61 m²/frp |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Overflatebehandling | Extreme Protection |
| Farge | Grå |
| Nyanse | Mørkt |
| Produsentens Art.Nr. | 35950105 |
| Kvalitet | Klass 23/31 |
| Lyddemping | 18 dB |
| Antall | 7 st/frp |
| Type | Vinylgulv |
| Slitelag | 0,55 mm |