


Bivoks Creativ Company500 ml
179 kr/pk
Prispresset

500 ml
179 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Flytende bivoks til polering av f.eks. kleberstein
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 55701 |
| Produkttype | Bivoks |
| Sesong | Hele året |
| Bredde | 150 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 110 mm |
| Volym | 500 ml |
| Høyde | 60 mm |
| EAN-nr | 5708710826129 |
