Beskrivelse
Grill med stil med en gassgrill fra Broil King. Grillen har 4 brennere, 2,7 kW sidebrenner samt en rotisseribrenner på 4,4 kW med Premium rotisserisett.
Informasjon
- Kraftige grillrister i støpejern
- Lokk i emaljert stål
- Grillboks i rustfritt stål
- 1 stk skap
- Nedfellbare sidebord
- Rotisserisett Premium
- Kraftige grillrister i støpejern
- Lokk i emaljert stål
- Grillboks i rustfritt stål
- 1 stk skap
- Nedfellbare sidebord
- Rotisserisett Premium
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Broil King |
|---|---|
| Art.Nr. | 875283NO |
| Montering | Ja |
| Grillflate | 64x44 cm |
| Design | Dual Tube-system |
| Serie | Baron |
| Type | Gassgrill |
| Dybde | 61 cm |
| Høyde | 117 cm |
| Effekt | 11,4 W |
| Sidebrenner | Ja |
| Antall Brenner | 4 |
| Vekt | 74 kg |
| Bredde | 142 cm |











