



Bålfat Muurikka60 Stål
3 492 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Bålfat Muurikka 60 Stål står på tre solide ben som kan fjernes under lagring.
Muurikkas bålfat er produsert i Finland av 3 mm tykt finsk stål. De robuste bålfatene tåler vær, vind og høye temperaturer, fra én generasjon til den neste. Bålpannen står på tre stødige ben som kan demonteres for oppbevaring. Kan anvendes med enten grillkull eller ved.
Egenskaper
| Varemerke | Muurikka |
|---|---|
| Art.Nr. | 54810010 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Bålfat |
| Diameter | 61 cm |
| Høyde | 31 cm |
| Vekt | 11 kg |
| EAN-nr | 6416575481108 |
| Nobb | 57811736 |
