Beskrivelse
Estate 2084 er en traktorklipper fra Stiga som passer deg med en mellomstor plen opp til 3000 m².
Traktoren drives av en ensylindret motor og har en 84 cm klippebredde samt 7 klippehøyder fra 25-80 mm. Velg mellom å samle opp gresset med oppsamleren på 200 L, eller bruk multiclipfunksjonen gjennom å sette i mulchingpluggen. Batterilader, mulching kit og hengerfeste følger med.
OBS! Det skal alltid fylles på olje ved førstegangsbruk!
OBS! Det skal alltid fylles på olje ved førstegangsbruk!
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 2T2120481/15 |
| Oppsamler kapasitet | 200 l |
| Klippehøyde | 8 cm |
| Klippebredde | 84 cm |
| Sylindervolum | 452 cc |
| Motoreffekt | 7400 W |
| Høyde | 1098 cm |
| Lengde | 2340 cm |
| MultiClip | Ja |
| Kraftkilde | Bensin |
| Gir | 5 forover + 1 revers |
| Produkttype | Traktorklipper |
| Vekt | 232,7 kg |
| Bredde | 902 cm |
| Oppsamler | Ja |
| EAN-nr | 8008984501119 |
| Nobb | 53404566 |


