


Traktorklipper StigaEstate 2084
17 025 kr

Estate 2084
17 025 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Traktorklipper Stiga Estate 2084 har en høy kapasitet, smart oppsamling, og gode klipperesultater, egnet for mellomstore plener. Den har to klippesystemer: Multiclip, for de som ønsker å spare tid og gjødsle plenen mens du klipper. For de som ønsker å samle gress eller løv rommer oppsamleren 200 liter. 84 cm klippeaggregat med 2 kniver, syv klippehøyder, elektromagnetiske knivkobling. Motoren er en 1-sylindret 452 cc Stigamotor med girkasse. 5 gir forover og 1 bakover. Høy førerkomfort med Stiga ratt med mykt grep og komfortsete. Estate 2084 H har lysene foran og dashbord til å overvåke de grunnleggende arbeidsparametrene for maskinen. Batterilader, støtfanger og mulchingkit inkludert.
Varemerke
Beskrivelse
Traktorklipper Stiga Estate 2084 har en høy kapasitet, smart oppsamling, og gode klipperesultater, egnet for mellomstore plener. Den har to klippesystemer: Multiclip, for de som ønsker å spare tid og gjødsle plenen mens du klipper. For de som ønsker å samle gress eller løv rommer oppsamleren 200 liter. 84 cm klippeaggregat med 2 kniver, syv klippehøyder, elektromagnetiske knivkobling. Motoren er en 1-sylindret 452 cc Stigamotor med girkasse. 5 gir forover og 1 bakover. Høy førerkomfort med Stiga ratt med mykt grep og komfortsete. Estate 2084 H har lysene foran og dashbord til å overvåke de grunnleggende arbeidsparametrene for maskinen. Batterilader, støtfanger og mulchingkit inkludert.
Spesifikasjoner
Motorprodusent: Stiga
Motor: 7750
Motoreffekt: 6,3 kW
Klippebredde: 84 cm
Maks klippeareal (kvm): 3000 m2
Klippesystem: Multiclip (2 kniver) og oppsamler
Oppsamler: Tekstil
Oppsamlingskapasitet: 200 l
Oppsamler tømming: ManuellGir: Mekanisk girsystemKlippehøydeintervall: 7 steg fra 25 til 80 mm
Tilkobling knivblader: Elektromagnetsik
Tankvolum: 6 l
Hjulstørrelse: 15"-18"
Lyskaster: Halogen
Batterilader: Ja
Bruttovekt: 232,2 kg
Størrelse: 222,2 x 90,2 x 109,8 cm
Lydnivå: 100 dB
Setetype: Komfort med høy ryggstøtte
Seteinnstilling: Rattlås
Spylekobling: Ja
Instrumentpanel: Ja med LED
Støtfanger: Ja
Obs! Det skal alltid fylles på olje ved førstegangsbruk!
Motorprodusent: Stiga
Motor: 7750
Motoreffekt: 6,3 kW
Klippebredde: 84 cm
Maks klippeareal (kvm): 3000 m2
Klippesystem: Multiclip (2 kniver) og oppsamler
Oppsamler: Tekstil
Oppsamlingskapasitet: 200 l
Oppsamler tømming: ManuellGir: Mekanisk girsystemKlippehøydeintervall: 7 steg fra 25 til 80 mm
Tilkobling knivblader: Elektromagnetsik
Tankvolum: 6 l
Hjulstørrelse: 15"-18"
Lyskaster: Halogen
Batterilader: Ja
Bruttovekt: 232,2 kg
Størrelse: 222,2 x 90,2 x 109,8 cm
Lydnivå: 100 dB
Setetype: Komfort med høy ryggstøtte
Seteinnstilling: Rattlås
Spylekobling: Ja
Instrumentpanel: Ja med LED
Støtfanger: Ja
Obs! Det skal alltid fylles på olje ved førstegangsbruk!
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2T2000481/14 |
| Oppsamler kapasitet | 200 l |
| Klippehøyde | 2,5-8 cm |
| Klippebredde | 84 cm |
| Sylindervolum | 452 cc |
| El-start | Ja |
| Motoreffekt | 6300 W |
| MultiClip | Ja |
| Kraftkilde | Bensin |
| Gir | 5 forover + 1 revers |
| Produkttype | Traktorklipper |
| Vekt | 200 kg |
| Oppsamler | Ja |
| EAN-nr | 8008984622913 |
| Nobb | 47481904 |