




Estate 3084 H
20 006 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

STIGA Estate 3084 H er drivet av en énsylindret Briggs & Stratton-motor med en netto effekt på 5,8 kW ved 2400 o/min, og har et 84 cm klippeaggregat med to kniver og en 200 liters gressoppsamler. Klippehøyden kan justeres i syv forskjellige innstillinger (fra 25 til 80 mm). Gressklipperen kan også brukes til bioklipp ved hjelp av det medfølgende multiclip-kitet. Andre fordeler er rattet med mykt grep, instrumentpanelet og LED-frontlysene som sikrer optimal sikt hele dagen. Batterilader og hengerfeste inkludert. Gressoppsamleren rommer opptil 240 liter med gress. Frontlysene gjør at klipperen kan brukes når det er dårlig lys. Knapp for å klippe i revers, denne praktiske knappen lar deg klippe mens du kjører bakover. Hagetraktoren er utstyrt med en spesiell slangetilkobling som blir brukt til å vaske klippeaggregatet/knivene. Klipperen har et oppbevaringsrom og koppholder.
Varemerke
Beskrivelse
STIGA Estate 3084 H er drivet av en énsylindret Briggs & Stratton-motor med en netto effekt på 5,8 kW ved 2400 o/min, og har et 84 cm klippeaggregat med to kniver og en 200 liters gressoppsamler. Klippehøyden kan justeres i syv forskjellige innstillinger (fra 25 til 80 mm). Gressklipperen kan også brukes til bioklipp ved hjelp av det medfølgende multiclip-kitet. Andre fordeler er rattet med mykt grep, instrumentpanelet og LED-frontlysene som sikrer optimal sikt hele dagen. Batterilader og hengerfeste inkludert. Gressoppsamleren rommer opptil 240 liter med gress. Frontlysene gjør at klipperen kan brukes når det er dårlig lys. Knapp for å klippe i revers, denne praktiske knappen lar deg klippe mens du kjører bakover. Hagetraktoren er utstyrt med en spesiell slangetilkobling som blir brukt til å vaske klippeaggregatet/knivene. Klipperen har et oppbevaringsrom og koppholder.
OBS! Det skal alltid fylles på olje ved førstegangsbruk!
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2T2110281/14 |
| Oppsamler kapasitet | 240 l |
| Klippehøyde | 2,5-8 cm |
| Klippebredde | 84 cm |
| Sylindervolum | 344 cc |
| El-start | Ja |
| Motoreffekt | 5760 W |
| MultiClip | Ja |
| Kraftkilde | Bensin |
| Gir | Trinnløs |
| Produkttype | Traktorklipper |
| Vekt | 199 kg |
| Oppsamler | Ja |
| EAN-nr | 8008984622937 |
| Nobb | 47481912 |