
Traktorklipper StigaEstate 4092 H
21 659 kr

Estate 4092 H
21 659 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Traktorklipper Stiga Estate 4092 H (hydrostat) har en høy kapasitet, smart oppsamling, og gode klipperesultater, egnet for litt større plener. Den har to klippesystemer: Multiclip, for de som ønsker å spare tid og gjødsle plenen mens du klipper gresset.
For de som ønsker å samle gress eller løv rommer oppsamleren 290 liter. 92 cm klippeaggregat med 2 kniver, syv klippehøyder, elektromagnetiske knivkobling. Motoren er en 1-sylindret 452 cc Stigamotor. Hydrostatisk foran og bak i samme pedal.
Høy førerkomfort med Stiga ratt med mykt grep og komfortsete. Estate 4092 H har lysene foran og dashbord til å overvåke de grunnleggende arbeidsparametrene for maskinen. Batterilader, støtfanger og mulchingkit inkludert.
Høy førerkomfort med Stiga ratt med mykt grep og komfortsete. Estate 4092 H har lysene foran og dashbord til å overvåke de grunnleggende arbeidsparametrene for maskinen. Batterilader, støtfanger og mulchingkit inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2T0430481/14 |
| Oppsamler kapasitet | 270 l |
| Klippehøyde | 2,5-8 cm |
| Klippebredde | 92 cm |
| Sylindervolum | 452 cc |
| Motoreffekt | 7900 W |
| Motorprodusent | Briggs & Stratton |
| Motornavn | 7750 |
| Høyde | 111,3 cm |
| Lengde | 235,7 cm |
| MultiClip | Ja |
| Kraftkilde | Bensin |
| Serie | Konsument |
| Gir | Trinnløs |
| Produkttype | Traktorklipper |
| Vekt | 209 kg |
| Bredde | 95,9 cm |
| Oppsamler | Ja |
| Nobb | 47481942 |
