

















Estate 4092 H
24 990 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

STIGA Estate 4092 H er en traktorklipper drevet av en énsylindret STIGA-motor med en netto effekt på 7,9 kW ved 2600 o/min. Den har pedaldrevet hydrostatisk girkasse, et 92 cm klippeaggregat med to kniver, syv klippehøydeinnstillinger fra 25 til 80 mm og en knappebetjent elektromagnetisk knivinnkobling. Gressoppsamleren rommer opptil 290 liter gress mens multiclip-pluggen gjør at klipperen kan finklippe gresset. Estate 4092 H har et nytt panser med kraftige LED-frontlykter og en stor drivstofftank med utvendig lokk for enkel tilgang. Klipperen har også ratt med mykt grep, komfortabelt sete og kontrollpanel med seks lys for å overvåke driftsindikatorene. Batterilader, multi-kit og hengerfeste inkludert. Den medfølgende gressoppsamleren rommer opptil 290 liter gress. Hagetraktoren har et justerbart sete for maksimal kjørekomfort. Panseret er formet for å optimalisere motorens effekt og luftinntak, og rommer en større drivstofftank. Det utvendige dekselet gir enklere adkomst.
Varemerke
Beskrivelse
STIGA Estate 4092 H er en traktorklipper drevet av en énsylindret STIGA-motor med en netto effekt på 7,9 kW ved 2600 o/min. Den har pedaldrevet hydrostatisk girkasse, et 92 cm klippeaggregat med to kniver, syv klippehøydeinnstillinger fra 25 til 80 mm og en knappebetjent elektromagnetisk knivinnkobling. Gressoppsamleren rommer opptil 290 liter gress mens multiclip-pluggen gjør at klipperen kan finklippe gresset. Estate 4092 H har et nytt panser med kraftige LED-frontlykter og en stor drivstofftank med utvendig lokk for enkel tilgang. Klipperen har også ratt med mykt grep, komfortabelt sete og kontrollpanel med seks lys for å overvåke driftsindikatorene. Batterilader, multi-kit og hengerfeste inkludert. Den medfølgende gressoppsamleren rommer opptil 290 liter gress. Hagetraktoren har et justerbart sete for maksimal kjørekomfort. Panseret er formet for å optimalisere motorens effekt og luftinntak, og rommer en større drivstofftank. Det utvendige dekselet gir enklere adkomst.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2T0430481/ST1 |
| Oppsamler kapasitet | 290 l |
| Klippebredde | 92 cm |
| Sylindervolum | 452 cc |
| El-start | Ja |
| Motorprodusent | Stiga |
| Effekt/prestering | 7,4 kW |
| Kraftkilde | Bensin |
| Gir | Trinnløs |
| Produkttype | Traktorklipper |
| Vekt | 209 kg |
| Oppsamler | Ja |
| EAN-nr | 8008984799066 |
| Nobb | 53467218 |