














Traktorklipper StigaTornado 2098 H
21 207 kr

Tornado 2098 H
21 207 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

STIGA Tornado 2098 hagetraktor kan brukes med sideutkastfunksjonen eller multiclip-systemet med det medfølgende multiclip-kitet. Hagetraktoren er drevet av en bensindrevet STIGA-motor med en netto effekt på 8,4 kW ved 2800 o/min, og har en pedaldrevet hydrostatisk girkasse og 98 cm klippeaggregat med to kniver. Klippehøyden kan justeres mellom syv innstillinger fra 25 mm til 80 mm. Frontlysene gjør at Tornado 2098 H kan brukes når det er lite dagslys. Batterilader, støtfanger foran og multi-kit inkludert.
Varemerke
Beskrivelse
STIGA Tornado 2098 hagetraktor kan brukes med sideutkastfunksjonen eller multiclip-systemet med det medfølgende multiclip-kitet. Hagetraktoren er drevet av en bensindrevet STIGA-motor med en netto effekt på 8,4 kW ved 2800 o/min, og har en pedaldrevet hydrostatisk girkasse og 98 cm klippeaggregat med to kniver. Klippehøyden kan justeres mellom syv innstillinger fra 25 mm til 80 mm. Frontlysene gjør at Tornado 2098 H kan brukes når det er lite dagslys. Batterilader, støtfanger foran og multi-kit inkludert.
Hydrostatisk girkasse, pedalen gir en jevn fartskontroll uten at man må skifte gir. Det finnes en knapp for å klippe i revers, denne praktiske knappen lar deg klippe mens du kjører bakover. Klipperen har et oppbevaringsrom og koppholder. Hagetraktoren har en énsylindret 452 cc STIGA-motor. Juster enkelt høyden på klippeaggregatet med spaken på siden av setet, og velg mellom syv høyder mellom 25 og 80 mm.
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 2T0630481/16 |
| Klippehøyde | 2,5-8 cm |
| Klippebredde | 98 cm |
| Sylindervolum | 452 cc |
| El-start | Ja |
| Motoreffekt | 8400 W |
| Motornavn | 7750 |
| Høyde | 110 cm |
| Lengde | 172,5 cm |
| MultiClip | Ja |
| Effekt/prestering | 8400 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Gir | Trinnløs |
| Produkttype | Traktorklipper |
| Vekt | 184 kg |
| Bredde | 90 cm |
| Oppsamler | Nei |
| EAN-nr | 8008984505681 |
| Nobb | 50362022 |