






Hekksaks StigaHT 725
4 990 kr

HT 725
4 990 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
HT 725 bensindrevet hekksaks gir eksepsjonell ytelse og komfort, takket være den lette og balanserte 1,14 hk motoren. Den har 70 cm blader som er diamant laserskjært, og som leverer pålitelige og presise kutt.
HT 725 bensindrevet hekksaks gir den beste kombinasjon av kraft, komfort og manøvrbarhet. Den har en høytytende og lett 1,14 hk motor, 70 cm dobbeltvirkende blader og det er enkelt å demontere beskyttelsen slik at du raskt kan slipe bladene. HT 725 har et enkelt startsystem med en av/på bryter som kutter med en gang og en sikkerhetsutløser på bakre håndtak. For raskt og enkelt vedlikehold har hekksaksen verktøyfri tilgang til luftfilteret. De ergonomiske og justerbare håndtakene gir god manøvrerbarhet og behagelig vertikal og horisontal skjæring.
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 252422008/ST2 |
| Farge | Gul/Svart |
| Håndtak | Vridbart 180° - 3 posisjoner |
| Kraftkilde | Bensin |
| Serie | 7-serien |
| Produkttype | Hekksaks |
| Vibrasjonsverdi | 3,8 |
| Motoreffekt | 650 W |
| Høyde | 202 mm |
| Lengde | 1096 mm |
| Effekt/prestering | 650 W |
| Sverdlengde | 70 cm |
| Vekt | 5,7 kg |
| Bredde | 244 mm |
| Turtall | 10500 v/min |
| EAN-nr | 8008984854918 |
| Nobb | 60002605 |
